„Geniukų“ linkėjimai Lietuvai

MŪSŲ LINKĖJIMAI LIETUVAI

 

Linkiu, kad Lietuvoje būtų gerovė ir laimė, kad visiems žmonėms būtų geriau gyventi. Laimės ir stiprybės reikia. Kad Dievulis lieptų vaikams eiti į mokyklą. Ir dar, kad seni žmonės nemirtų, niekas nieko nežudytų.

Kad gyvūnėliai būtų geri ir laimingi – valgytų ir užaugtų. Ir reikia saugoti mūsų girių karalių briedį, kad jis saugotų kitus gyvūnus – jam laimės ir stiprybės.  Ignas Maslianikas, 5 m. 3 mėn.

 

Linkiu, kad ant Lietuvos nekristų meteoritai ir kobros nekąstų žmonėms. Kad nebūtų tokių žmonių, kurie griauna ir šaudo į namus. Ir kad žmonės valgytų sveiką maistą ir neragautų nuodingų uogų miške. Taip pat, kad žmonės turėtų vandens. Domantas Ryžkovas, 5 m. 8 mėn.

 

Linkiu, kad visi visi žmonės mylėtų pasaulį ir kitas planetas. Kad visi gražiai elgtųsi ir nesipyktų. Ainis Šarkiūnas, 5 m. 6 mėn.

 

Linkiu, kad visi Lietuvos žmonės būtų sveiki ir kad būtų Lietuvoje skanus maistas. Kad Lietuva nesirgtų ir visi žmonės nesirgtų jokiomis ligomis.

Ervin Sokolovskij, 5 m. 1 mėn..

 

Linkiu, kad Lietuva nekariautų prieš rusus, kad žmonės nežudytų vieni kitų. Kad Lietuvos žmonės nežudytų gyvūnėlių, globotų juos, kad augintų medelius – tada Lietuva bus graži ir žalia. Ignas Milinis, 5 m. 10 mėn.

 

Linkiu, kad visi Lietuvos žmonės dainuotų Lietuvos himną, kad Lietuva nežūtų. Ir kad nebūtų nematomų žmonių. Agnė Kibildaitė, 5 m. 1 mėn.

 

Linkiu, kad Lietuva būtų linksma ir neliūdna kiekvieną mėnesį. Noriu, kad darželis nesugriūtų per mėnesį. O jei sugrius – kad nesužeistų žmonių.

Dar linkiu, kad nebūtų karo. Mykolas Pogrebnojus, 5 m. 3 mėn.

 

Linkiu, kad negriūtų namai, kad Lietuvoje būtų labai gražu, kad viskas žydėtų.

Iveta Pundytė, 5 m. 7 mėn.